Apartmán s kuchyňkou a vanou

Popis

Apartmán se skládá z dvojlůžkové ložnice, obývacího pokoje s kuchyňským  koutem a rozkládací sedačkou (po rozložení cca 140 x 200 cm), vlastního sociálního zařízení v podobě toalety a vany. K dispozici jsou ručníky a osušky. Kuchyňský kout je vybaven základním nádobím, ledničkou a varnou deskou. Apartmán je určen pro 2 - 4 hosty. Všechny naše pokoje jsou nekuřácké.
Rezervovat
Apartmán s kuchyňským a sprchovým koutem

Popis

Apartmán se skládá z dvojlůžkové ložnice, obývacího pokoje s kuchyňským  koutem a rozkládací sedačkou (po rozložení cca 140 x 200 cm), vlastního sociálního zařízení v podobě toalety a sprchového koutu. K dispozici jsou ručníky a osušky. Kuchyňský kout je vybaven základním nádobím, ledničkou a varnou deskou. Apartmán je určen pro 2 - 4 hosty. Všechny naše pokoje jsou nekuřácké.
Rezervovat
Apartmán bez kuchyňky s vanou

Popis

Apartmán se skládá z dvojlůžkové ložnice,  obývacího pokoje s rozkládací sedačkou  (po rozložení cca 140 x 200 cm) a sociálního zařízení v podobě toalety a vany. K dispozici jsou ručníky a osušky. Obývací pokoj je vybaven ledničkou. Apartmán je určen pro 2 - 4 hosty. Všechny naše pokoje jsou nekuřácké.
Rezervovat
Apartmán pro 5 osob

Popis

Apartmán se skládá z ložnice se třemi lůžky a obytné kuchyně se dvěma lůžky .Obě místnosti mají vlastní televizi.  Kuchyňský kout je vybaven základním nádobím, ledničkou a varnou deskou. Sociální zařízení v podobě toalety a sprchového koutu. K dispozici jsou ručníky a osušky. 
Rezervovat
Třílůžkový pokoj

Popis

Tento moderní třílůžkový pokoj se skládá z vlastního sociálního zařízení v podobě toalety a sprchového koutu. K dispozici jsou ručníky a osušky. Naši hosté ocení zejména ledničku na pokoji. Třílůžkový pokoj je určen pro 3 hosty s možností si přinést s sebou za příplatek psa, nebo kočku. Celkový počet třílůžkových pokojů v našem hotelu činí 4 ks. Všechny naše pokoje jsou nekuřácké. Snídaně se podává v podobě švédských stolů.
Rezervovat
Dvoulůžkový pokoj

Popis

Moderní dvoulůžkový pokoj se skládá z vlastního sociálního zařízení v podobě toalety a sprchového koutu. K dispozici jsou ručníky a osušky. Naši hosté ocení zejména ledničku na pokoji. Dvoulůžkový pokoj je vhodný pro dvoučlennou rodinu, nebo pro dva hosty s možností si přinést s sebou za příplatek psa, nebo kočku. Celkový počet dvoulůžkových pokojů v našem hotelu činí 3 ks. Všechny naše pokoje jsou nekuřácké. Snídaně se podává v podobě švédských stolů.
Rezervovat

Spojte se s námi

Kontakt

 

HOTEL APARTMÁN NA STARÉ KOLEJI

Miroslava Soumara 2

294 71, Benátky nad Jizerou

Česká republika

 

od 8:00 – 20:00 hod.

Mobil: +420 774 670 202

E-mail: recepce@nastarekoleji.cz