Privátní wellness a fitness centrum Benátky nad Jizerou

Finská sauna, Bylinková sauna, Infrasauna

Zklidněte své tělo i mysl v jedné z našich saun. Vyberte si mezi Finskou saunou, bylinkovou saunou, infrasaunou, nebo vyzkoušejte všechny tři.

Zobrazit saunu

Co2zábal, Voskový zábal, Rašelinový zábal

Suchá uhličitá koupel v podobě Co2 zbaví vašeho těla jedovatých látek, voskový zábal jako skvělá péče o vaše ruce, rašelinový zábal přináší úlevu od chronických bolestí kloubů a páteře.

Zobrazit wellness zábaly

Vířivka

Představte si ten příjemný bublající pocit teplé lázně, která Vám příjemně masíruje každý Váš sval na těle. Dopřejte si po náročné práci příjemné chvíle ve vířivce třeba se svoji drahou polovičkou.

Zobrazit vířivku

Rašelinová koupel

Mimořádně intenzivní prohřátí celého organismu prostřednictvím rašelinové koupeli ocení nejen Váš pohybový aparát, ale i psychika a pokožka.

Zobrazit koupel

Solárium

Kombinace solária a kolagenária přináší zdravé opálení pro všechny typy kůže v jakémkoli věku s podporou tvorby důležitého kolagenu pro Vaši pleť.

Zobrazit solárium

Masážní stroj Rolletic

Masážní stroj Rolletic jako velice účinný nástroj pro zpevnění problémových partií, formování postavy a redukce celulitidy.

Zobrazit rolletic

Lymfodrenážní kalhoty Ballancer

Unikátní zařízení Ballancer slouží nejen z léčebných, ale i z preventivních důvodů. Co všechno lymfodrenáž umí?

Zobrazit lymfodrenáž

Posilovna

Naše skvěle vybavená posilovna nabízí veškeré potřebné stroje pro posílení Vašeho těla. Pro své hotelové hosty nabízíme jako bonus posilovnu po dobu ubytování zcela zdarma.

Zobrazit posilovnu